Swordigo

Ücretsiz oyun
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 122.2 MB
  • Version 1.5.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Ville Makynen
Epik bir maceraya başlayacağınız Swordigo oyununda düşmanlarınızı yenmek için güçlü silahlardan yararlanabilirsiniz.

Zorlu bir dünyada aksiyon dolu yolculuğa var mısınız? Swordigo; platformlar arası hareket ederken düşmanlarınıza karşı savaşabileceğiniz bir oyundur. Pek çok kişi tarafından tercih edilen bu oyunda canlı ve gerçekçi görsel efektler en iyi şekilde kullanıcılarına sunuluyor.

Dev canavarların büyülü dünyalarında keşifler yapabileceğiniz Swordigo oyununda zindan, kasaba gibi farklı mekanlarda kalarak hazinelere ulaşabilir ve tecrübe sahibi olabilirsiniz. Yaptığınız keşifler sonucunda karakterlerinizi de geliştirebileceğiniz gibi ek geliştiricilerin de sahibi olabilirsiniz.

Düşmanlarınızı yok etmeye çalışın!

Düşmanlarınıza karşı güçlü silahlar, eşyalar veya büyüler bulabileceğiniz bu oyunda, ne kadar güçlü malzemelerin sahibi olursanız düşmanlarınızı o kadar çabuk alt edersiniz. Bu yüzden atmosferik ve dinamik aydınlatma sistemi ile aydınlatılmış mağara veya kasvetli zindanlara dahi girerek keşifler yapmalısınız!

Hassas dokunmatik kontrolleri ile rahatça oynayabileceğiniz Swordigo oyununu tercihinize göre kişiselleştirebilir, kontrollerinizi isteğinize göre düzenleyebilirsiniz. Sizde Swordigo oyununu ücretsiz bir şekilde cihazınıza yükleyebilir, epik bir maceraya ortak olabilirsiniz!

 

 

 

Daha Fazla Göster
Swordigo indir
DİĞER SÜRÜMLER